Hodnotíme blogy tady x Třídění SB Tadyx 2. kolo SONB tady

Březen 2009

škola

31. března 2009 v 20:15 Naše kecy ☺
Ahoj mno tak jak se máte??Dneska ve škole nic moc...Při češtině-nic novýho,matice-zadala nám termín čtvrtletky na moje narozeniny,ájina-psali jsme čtvrtletku dotala jsem 1!!,němina-sme byly se suplem na pc takze super!!,tělák -hráli jsme vyíjenou,ale já jsem necvičila,Výtvrka-kreslily jsme motýly.MNo tak to bylo dneska ve škole .Jinak dneska už nic nepřidám,nako nestíhám jo a chtela jsme poděkovat ,že už začínáte psát dotazi co se tíče psůtak jen tak dál .
páčko Katy

Návštěvnost(23.3. 2009 - 29.3. 2009)

31. března 2009 v 20:04
Navstevnost za minuly tyden (23.3. 2009 - 29.3. 2009) je:
Pondeli: 10
Utery: 17
Streda: 16
Ctvrtek: 19
Patek: 39
Sobota: 0(MNo to je blbost myslim,že jsme tady měli asi tak 40 lidí,toplist měl asi poruchu spousta blogů má totiž v sobotu tam 0!!)
Nedele: 33

Celkem: 134prominte

30. března 2009 v 18:57 Naše kecy ☺
ahojda prominte ze neni porad druhy kolo sonb ale ja musim hlidat svoji mesicni segru ...... aj ja uz musi koncit uz zase breci tak pa Barca

moc pěkný žirafky

30. března 2009 v 18:46

Néé

29. března 2009 v 19:25 Naše kecy ☺
Ahojda tak co jak se máte??Já to docela blbě nechci do školy!!!!No jinak dnešek jsem strávila opisováním sešitů.A jeste ta pitomá změna času!!MNo tak já se ted budu vykoupat dneska už nic nepřidám a zejtra asi taky ne.Jo a jeste jsem chtěla připomenout novou rubriku zeptej se na všechno co chceš vědět o psech tak se ptejte!!
Papík KatyJarní líčení

28. března 2009 v 20:56 péče o tebe ☻
lic3perJasně. Ještě není doba vhodná pro odložení všech teplých svršků, přesto už nyní je ten správný čas zapracovat na svém jarním looku! Co prý letos pofrčí? Poradíme ti, jak nalíčit rty, jakou barvou nalakovat nehty a jak zvýraznit oči. Krásná a trendy budeš během několika málo minut. (Na vaše přání!)
lic1Černé oční linky ukryj do šuplíku. Možná je opět velice brzy vytáhneš, ovšem přivítat jaro mnohem veselejšími barvičkami je zkrátka stylové! Pořídit si můžeš Oční stíny v tužce či klasické oční linky v odstínech lila, fialové, kovově modré nebo třeba růžové. Na horním víčku smí být linka klidně široká, na spodním víčku pouze lehce orámuj linii řas od vnějšího koutku směrem k vnitřnímu do ztracena.
Náš tip: Chystáš se na diskotéku či na divokou party? Tas třpytky! Kovové odstíny linek v kombinaci s malými blyštivými odlesky ti vykouzlí jiskrný pohled.
Na obrázku: 1. Třpytivé oční linky Colortrend, Avon, 149 Kč; 2. Tužka na oči s kovovým leskem Arabian Glow, Avon, 109 Kč; 3. Oční stíny Automatic Eye Shadow, Gabriella Salvete, 119 Kč
Důraz na rty
lic3Módní ikony se posledních pár dní stále v hojnějším počtu objevují s výrazně nalíčenými rty. Což o to, rtěnka v odstínu višeň možná vypadá svůdně, ale do školy se zkrátka nehodí. Přesto však můžeš vyzkoušet místo čirých lesky s jasnějšími odstíny (lesky jsou naštěstí daleko decentnější než jasné rtěnky), anebo můžeš vyzkoušet rtěnku v pastelovém odstínu růžové.
Náš tip: Aby výraznější barva rtů skutečně vynikla, je třeba sjednotit barevný tón pleti. K tomu ti postačí korektor k zakrytí případných pupínků a sypký pudr ve správně zvoleném odstínu. Jsou-li lesklá ústa, nevypadá už pěkně, když se leskne celá tvá tvář. Chceš-li použít také make-up či tónovací krém, místo rozjasňujícího vol spíše matující!
Na obrázku: 1. Rtěnka Complete Lipstick, Gabriella Salvete, 89 Kč; 2. Lesk na rty Plump Pout, Avon, 169 Kč; 3. Lesk na rty Sweet Shine Lipgloss Colortrend, Avon, 99 Kč
sweet-jahudka.blog.cz

Valerie van der Graaf in Avant Garde.

28. března 2009 v 20:51 Móda ♥☻sweet-jahudka.blog.cz

Optické klamy 0,1

28. března 2009 v 20:48

http://amarhy.blog.cz

Optické klamy-hýbací

28. března 2009 v 20:46


http://amarhy.blog.cz

K čemu ty barvy jsou?

28. března 2009 v 20:38 péče o tebe ☻
K čemu ty barvy jsou?
 • Černá - patří k nejoblíbenějším barvám. Samozřejmě, že všechny v ní vypadáme štíhlejší. A tak zakrýváme hlavně spodní partie těla. Zadeček se musí zdát menší a stehna štíhlejší. Černá je elegantní a tajuplná. Proto si ženy oblékají černé večerní róby a stávají se neodolatelnými pro muže.
 • Bílá - protipól černé. V poslední době se stala velmi oblíbenou barvou. Tak jako černá, je velmi dobře kombinovatelná (vždyť se podívejte třeba na proužkovaná trička, námořnický styl a kombinaci s bílou neodoláte). Když si vezmete na sebe bílý svetřík nebo jakýkoliv bílý svršek, který skombinujete s džíny, budete vypadat něžně a nevinně.
 • Červená - ano, ta umí pořádně podráždit smysly, zejména ty mužské. Opravdu je to barva, která přitahuje a rozrušuje. Červená je spojována s velkou energií, láskou a vášní. Neváhejte a překvapte vašeho drahého v červeném sexy prádle!
 • Růžová - ne každá žena se chce ale proměnit ve sladkou kočičku. Některé ženy se mají tendenci »přerůžovět« a vypadají pak jako cukrlátka. I růžová má několik odstínů a pokud zvolíte ten správný, tak můžete vypadat čistě a nevinně a ne jako přesladká panenka barbie.
 • Modrá - patří k nejoblíbenějším barvám. Přináší velice oblažující a uklidňující pocit, příjemná pro oči. Přirozeně občerstvuje náladu a je to dobrá volba pro denní oděv. Džíny snad nosí pravidelně každá z nás. A jakou mají barvu? No přece většinou modrou!
 • Žlutá - taktéž výrazná barva, stejně jako červená. Na rozdíl od ní však tolik nedráždí. Je to barva především léta. Kdo žlutou nosí, je veselý a zábavný člověk. Je radostná a optimistická. Ideální je kombinovat žlutou s černou nebo žlutou s modrou.
 • Zelená - je to barva, která si získává stále více na oblibě. Frčí zelená trička, mikiny, sukně. Nemusíte nosit zrovna tu křiklavou, ale vybírat můžete z několika přírodních odstínů.

Nestresuj se ze školy

28. března 2009 v 20:36 péče o tebe ☻
1. ABY TI TO ŠLO RYCHLEJI DO HLAVY...
 • Uč se postupně po malých dávkách!
 • Udělej si přestávku, nadýchej se čerstvého vzduchu!
 • Zopakuj si všechno učení, hned ten den, co jste se ho učili! Zapamatuješ si z toho totiž přibližně 70% , než kdyby ses biflovala 3 dny starou látku, kterou si už ze školy nepamatuješ!
 • Uč se vždy od nejtěžšího předmětu!
 • Ze školy si zapisuj i drobné poznámky a úkoly do diáře!
2. SPRÁVNÉ PLÁNOVÁNÍ ČASU...
 • Naplánuj si přibližně: 60% na všechny předem plánované činnosti, domácí úkoly, koníčky, 20% na neplánované činnosti, rodinu, neohlášené kamarády, 20% na spontánní činnosti, kamarády, kino, nákupy...
 • Vždy si denně naplánuj: 7 hod škola + oběd. 2,5 hod učení. 0,5 hod odpočinek. 1,5 hod pomoc rodičům. 2 hod přátelé. 2 hod kroužky. 8 hod spánek. 0,5 hod odpočinek. Je to celkem 24 hod.
3. SUPER TIPY A STRATEGIE... Matika
 • Napiš si učivo na papír A4, papíry pak rozděl do jednotlivých pokojů. Vzorce se pak nauč na příslušném místě.
 • Zapamatuj si data, čísla, vzorce! Vezmi si papíry a na každý list napiš číslo od 0 do 9. Přiřaď si je:
0= Vajíčko 1= Skokanská věž 2= Labuť 3= Srdce 4= Plachta 5= Panděro 6= Sloní chobot 7= Kosa 8= Horská dráha 9= Balonek Symboly bys měla volit tak, aby se ti pak číslice a k ní přiřazené obrázky spojovaly automaticky. Cizí slova
 • Pořiď si samolepící bílé lístky a nalep je na příslušné předměty ve vašem domě, ale pod příslušným cizím slůvkem (např. na pero - pen) a podobně.
 • Pusť si na DVD film, který máš okoukaný snad stokrát, jenže v cizím jazyce (třeba s titulkami). Brzy si spojíš jednotlivé věty a názvy!
4. DOKONALÁ PŘÍPRAVA...
 • Před písemkou/zkoušením si doma shromáždi všechny potřebné materiály, informace, obrázky, které budeš potřebovat.
 • Vezmi si papír A3 a vyrob si z něj plakát. Všechny důležité informace nezapomeň zapsat! Plakát měj neustále na očích!
Školní S.O.S
 • Zasedla si na mě učitelka!
Nejdříve se zeptej spolužáku ve třídě na jejich názor, ať nejsi jediná, kdo si myslí, že si na tebe zasedla, také je důležité mít svědky. Nejdříve jí to zkus natřít :-) Jak? Choď do hodin vždy připravená, protože je možné, že tě neustále zkouší jen díky tvé nepřipravenosti. Jestli ani to nezabere, vyzpovídej se rodičům! Rodiče za ní jistě zajdou a o všem si promluví. Nebo kontaktuj přímo ředitele.
 • Špatné vysvědčení!
I na poslední chvíli se s tím dá něco dělat! Připravuj referáty, dávej v hodině pozor, připravuj se, nech se dobrovolně vyzkoušet! Ještě není vše ztraceno! Jestli tě rodiče za vysvědčení pořád "komandují" , mrkni schválně na to jejich :-)
 • Ve škole mě šikanují!
Pozor! Ihned se s tím někomu svěř, nejlépe kamarádce, rodičům, učitelce! Tím, že to dusíš v sobě bude všechno ještě horší! Nebo se přihlaš na jinou školu! Kontakuj rodiče, protože s tímhle si jistě sama neporadíš!


Jak se cítit skvěle každý den??

28. března 2009 v 20:33 péče o tebe ☻
Cítit se dobře ve vlastním těle je určitě přání každého. Váha hraje při tom důležitou roli, ale je jen jedním aspektem spokojenosti. Je mnoho dalších aspektů, které nám pomáhají cítit se dobře.
1. Správně relaxovat
Stres je součástí našeho života a v zásadě není škodlivý. Pokud se, ale stane zátěží, měli bychom se postarat o vyrovnání naší rovnováhy. Vše na co máte zrovna chuť slouží k odpočinku. Může to být sport, setkání s přáteli, lenošení nebo hezké chvilky s partnerem.
2. Navazujte kontakty
Poznávat nové lidi rozšiřuje nejen váš obzor. Výzkumy potvrzují, že známí a přátelé pomáhají při překonávání stresu.
3. Ranní nakopnutí
Střídavá sprcha je více než jen budíček po ránu. Krátká studená sprcha přivede oběhový systém do pohybu a aktivuje imunitní systém. To nás chrání před nemocemi. Velmi prospěšné je sprchovat se střídavě teplou a studenou nohou. Nejprve se sprchujeme asi 3 minuty teplou vodou, pak následuje krátké studenou a nakonec krátce opět teplou.
4. Denní snění dobíjí vaše tělesné "baterie"
Jak si odpočinout za čtvrthodinku?. Najděte si klidné místo, posaďte se nebo lehněte, zcela se uvolněte, zavřete oči. Nyní si představujte něco pěkného, bez jakýchkoli omezení a tak intenzivně, jak jen to jde. Asi po 10 minutách se pomalu vraťte do reality.
5. Péče o pokožku a vlasy
Péče o tělo dodává sebejistotu, zlepšuje náladu a posiluje při zdolávání každodenních povinností. Udělejte si pravidelně čas pro základní očišťující program: péče o obličej, ruce, chodidla, vlasy. Dopřejte si něco navíc: uklidňující koupele, masáže, pečující masky a vonné oleje.
6. Spánek dělá divy
V hlubokém spánku se tvoří růstové hormony, které mimo jiné produkují obranné látky a zvyšují pružnost pokožky-při tom se spalují i tukové zásoby. Štíhlá a krásná ve spánku, to zní jako sen, je to ale možné. Efekt můžete ještě podpořit, pokud budete dodržovat spánkové minimum, což je 6-8hodin denně.
7. Sluníčka jen pomálu
Jen 20 minut na slunci stačí k aktivování imunitního systému. Intenzivní UV-záření jej proti tomu oslabuje.
8. Dlouhodobě příznivá váha
K získání a udržení správné hmotnosti, při které se budete cítit dobře, je nutná změna stravování. A to se podaří jen tehdy, pokud máte dostatek motivace. Jestliže jste frustrovaná a ve stresu, dostaví se dříve nebo později neúspěch.
9. Udělejte si čas
Vychutnejte si každé jídlo. Jezte pravidelně a nevynechejte žádné hlavní jídlo. Hlad podporuje špatnou náladu.
10. K úspěchu po malých krůčcích.
Stanovte si reálné cíle a vymezte si pro ně čas. Těšte se z každého byť malého úspěchu.

Zelené oči-líčení

28. března 2009 v 20:32 péče o tebe ☻
Zelenoočky
Obecně:
Pokud jsi zelenoočka nebo barva tvých očí do této barevné škály spadá, tvůj pohled je pronikavý a nespoutaný.Zelené oči sice potřebují jen minium líčení, ale trochu tě omezují ve výběru barev oproti modroočkám !!
Barvy:
Při líčení použij klasický trik alespoň dvou barev nebo dvou odstínů (světlý stín do vnitřního koutku,pod obočí a tmavý na vnější koutek oka).Nanes stíny nebo udělej linku i pod spodními řasami. Oko se opticky krásně otevře !!! Mno teď ty barvičky....
jemné líčení:
 • okrové,béžové,pískové stíny
výrazné líčení:
 • stíny olivové,světle zelené,brčálové,ledově modré, světle šedé, stříbrné, středně až tmavě hnědé,růžové,kouřové,lehce fialkové,tmavě fialkové,vínové
 • studené tóny podtrhnou krásu celého oka
pozor na:
 • cihlové odstíny-ty "vykouzlí" (v špatném slova smyslu) unavený pohled !!
na večer:
 • oči vyniknou s linkami a třpytkami
 • stíny studených barev a dvojnásobný nános řasenky udělají své
 • čím světlejší odstíny, tím lépe - i o půlnoci tak budou oči vypadat stále svěže !!
neboj se experimentovat se:
 • stíny dvou barev, jako je růžová a fialková, tmavě fialová-šedá, bílá-ledově modrá či olivová s okrovouModré oči-líčení

28. března 2009 v 20:31 péče o tebe ☻
Modroočky
Obecně:
Pokud jsi modroočka nebo šedo-modroočka mezi ně se řadící, patříš mezi vyhledávané !! Zvláště, pokud je tvůj pohled blankytný jako obloha-kluk se do tebe leckdy lehce zamiluje !! =) A ještě k tomu máš výhodu! : tvoje oči jsou sami o sobě výrazné a tak můžeš nosit téměř každou barvu vlasů !!! =)
Barvy:
Barev se hodí spousta. Obecnou zásadou je použít alespoň dvě barvy či světlejší a tmavší odstín barvy jedné.Nejlépe je, samozdřejmě,oko vystínovat (světlejší barva se nanáší do vnitřního koutku, případně těsně pod obočí, tmavá barva se aplikuje na vnější koutek). Stíny nanes i pod spodní řasy a lehce rozmaž do ztracena. Potom budou oči ještě výraznější!! Mno a teď ty barvičky....
pokud se líčíš nenápadně:
 • černé či šedé linky
 • řasenku
 • stíny- přirozené barvy béžové, okrové, pískové,jemné bílé,lehké stříbrné
pokud se líčíš nápadněji:
 • stíny- modrá,fialková, zelenkavá,růžová,kouřově hnědá,šedá, tmavě zelená olivová a kouřový pohled
pozor na :
 • broskvovou a světle hnědou barvu stínů- pečlivě vybírej odstíny a zacházej s nimi opatrně !!! Broskvová může vyčarovat unavený pohled !!!
Linky a řasenky :
 • modré oči stačí linkou jen orámovat nebo ji lehce rozmazat !!
 • použij prodlužující černou či šedou řasenku
Na večer vol výraznější tóny,linky udělej silnější a řasy snesou dvojnásobný nános !! =)

Šaty od Nicole Miller

28. března 2009 v 20:20 Móda ♥☻

Modely od návrhářky Nicole Miller nosí známé celebrity jako je Heidi Montag,Christina Aguilera či Angelina Jolie.Tentokrát zde chci ukázat šaty,které jsou většinou jednoduché,barevné a se skvělými střihy.Tyto šatky se hodí vlastně skoro na každou příležitost.Večírky,párty,na nákupy či jen tak do města.

http://anetnelly.blog.cz/

Krásné šaty na léto

28. března 2009 v 20:14 Móda ♥☻
COCOBLACKWHITEDAFFODILGRAPE TAFFYVENT TEALCOCOWHITEROSEBUDWHITEROSEBUDJADEAFRICAN VIOLETPEARTANGO REDTANGO REDWHITEBLACKMALIBU BLUEANTIQUETANGO REDGREEN FLASHPOPPY
http://anetnelly.blog.cz

Modní přehlídka-Roberto Cavalli runway spring 2009

28. března 2009 v 20:06 Móda ♥☻

Smyslnost, sexy styl, extravagance. V 70. letech přinesla značka Roberto Cavalli doslova revoluci do módního průmyslu. Roberto Cavali dnes vytváří šatníky těch nejnáročnějších celebrit a určuje osobitý styl každého, kdo chce být výjimečný. Roberto Cavalli - návrhář, umělec a muž mnoha nápadů, který si svůj stabilní úspěch tvrdě vybojoval. Už do kolébky mu bylo vloženo vrozené umělecké nadání, které rozhodlo o jeho budoucnosti. Když se totiž v listopadu 1940 narodil, přivítala ho rodina s opravdu výjimečným citem pro umění. Dědečkovy obrazy se dodnes vystavují ve známé florentské Uffizi Galerii a matka uplatňovala své vlohy jako krejčí. Mladý Roberto se díky tvořivému prostředí rozhodl pro studium umění na Akademii umění a okamžitě začal vynikat v aplikaci malby na textil. První kreace květinových motivů a malování portrétů spolužaček na trička byly pouhou předzvěstí toho, co následovalo. Roberto Cavalli přinesl něco absolutně originálního. Začal experimentovat s tiskem a malbami na kůži a to tady ještě nebylo. Italský Vogue mu pro jeho originální výtvory poskytl zasloužený prostor a Roberto Cavalli si svůj revoluční způsob tisku na kůži nechal patentovat. Jeho prvními klienty se staly módní domy Hermes a Pierre Cardin .Kromě oděvů navrhuje Roberto Cavalli i šperky, kabelky a parfémy. V naší nabídce najdete Roberto Cavalli Woman, Man, Roberto Cavalli Just Cavalli for Her and for Him, Roberto Cavalli Just Cavalli Pink, Roberto Cavalli Just Cavalli Blue, Roberto Cavalli Man In Black, pro ženy Roberto Cavalli Oro a Roberto Cavalli Serpentine.Klik na celý článek

Sweet and Trendy

28. března 2009 v 19:56 Móda ♥☻
Fruit Coctail
FRUiT CUP
pop.lock.n.drop.it
Berry Cute
Sweetness
sweet
sweet
sweet
sweet
sweet ;)
Sweet!!!
sweet!!!
Sweet
Your my lolipop!
Ice Cream
Candy
candy
candy
candy
candy
candy
Candy
CaNdY
CaNdY
candy.
chewing gum machine
www.sweet-jahudka.blog.cz


Zeptej se na cokoliv co chceš vědět o psech..

28. března 2009 v 19:29 Zeptej se
AHojky tak tady máme pro vás takovou rubriku kde se budete moct ptát na všechno co se týče psů.
Rádi vám odpovíme tak pište do komentíku odpovídat buneme pod jménem Katy(webmiss) nebo Barča(webmiss).