Hodnotíme blogy tady x Třídění SB Tadyx 2. kolo SONB tady

Nechte si prodloužit vlasy

27. března 2009 v 18:30 |  péče o tebe ☻

Tepelná metoda - PRE BONDED

Touto metodou lze jak zhušťovat vlasy, tak i prodlužovat. Prameny přidávaných vlasů jsou zakončeny kreatinem v barvě vlasů, který se za vysoké teploty nahřeje a šetrně se spojí s vaším vlasem. Výhoda je v tom, že jakmile vám vlasy odrostou, což je tak ta 2 - 4 měsíce, tak stačí jen znovu zahřát původní keratinový spoj, nahradit novým a posunout přidané vlasy směrem k hlavě.

Metoda je prováděná odborníkem a upravené vlasy vypadají velmi přirozeně. K zákroku se totiž používají pramínky pravých vlasů.

Tepelná metoda - BOND PLUS

Pro spojení vlasů se používá zahřátých trubiček, které vytvoří naprosto dokonalý a neviditelný spoj. Metodu lze použít ke zhuštění i k prodloužení vlasů.

Metoda za studena - RING

Na vaše vlasy se navlékne malý kovový kroužeček v barvě vlasů, který se kleštičkami secvakne spolu s přidávaným pramínkem vlasů. Metoda se využívá opět ke zhušťování nebo k prodlužování původních vlasů. Výhodou je, že šetříte čas oproti tepelným metodám. Celé provedení je totiž mnohem rychlejší.


Materiál je vždy pravý vlas
Můžete si vybrat mezi dvěma druhy. Indické vlasy jsou levnější, evropské jsou kvalitnější a taky ale dražší.


Péče o prodloužené či zhuštěné vlasy
Chováte se k nim jako ke svým vlastním vlasům. Normálně je myjete šampónem, vysoušíte fénem a pročesáváte. Jen vlasy, prodloužené metodou ring je nutné pročesávat speciálním ring hřebenem, na ostatní stačí normální kartáč. Počítejte s tím, že vlasy budete déle sušit, protože se podstatně zhustí. Dále můžete vlasy barvit, žehlit i natáčet. Jediné, co jim vadí je trvalá. Zbytečně vlasy nevysušujte a nepotápějte je do chlórované vody v bazénech. K vodě si vlasy raději sepněte. Pokud budete o vlasy dobře pečovat,vydrží vám i několik dalších let.

Cena za zákrok
Nic není zadarmo ani tyto metody. Zaplatíte v průměru od 8 do 30 tisíc korun. Záleží na materiálu, metodě, délce a hustotě vlasů.

Pokud se už rozhodnete investovat takovou částku, nezanedbávejte pravidelné docházky do salónu na úpravy. Tzn., že spoje je nutné pravidelně posouvat, protože ve spojích vlasy slábnou a prameny bychom mohly ztratit. Jinak se nemusíte ničeho obávat, v salónech pracují opravdoví školení odborníci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama