Hodnotíme blogy tady x Třídění SB Tadyx 2. kolo SONB tady

Přírodní cestou ke zdraví a kráse

27. března 2009 v 18:33 |  péče o tebe ☻

Přírodní cestou ke zdraví a kráse

Nemusíš do sebe zákonětě cpát tuny umělých vitamínů v "koňsky" velkých tabletkách každý den. Ke svěží kráse a zdraví celého těla ti dost možná postačí pár jahod, banán na svačinu nebo dostatek tekutin. Zajímá tě, jak je to možné? Čti dál! Nevymýšlíme si!

Každý den pár jahod

Co dokáže taková jedna jahoda? To, co nedokáže kartáček ani zubní pasta! Možná jsi už slyšela o tom, že citrón bělí zuby, ale na rozdíl od jahody citrón vyžírá sklovinu. Jahoda je přírodní bělidlo a tak tvým zubům dá přirozenou cestou krásnou bílou barvu.
Proto jez často jahody, jsou zdravé, chutné a pomáhají vybělit zuby.

Žlutá pro krásu

Banán pomáhá. K čemu? No přeci ke kráse. Pokud si dáš každý den dáš jeden banán budeš vypadat krásněji, zdravěji a navíc Ti dodá energii. Banán je také zdravý a velmi chutný.
Co je na tom pravdy, to ví jen bůh, ale je to všeobecně známá informace, takže banán a holky, to k sobě prostě patří. Když už nic, tak věř, že banány mají mnoho obraných látek, důležitých pro organizmus. Nezapomeň si tedy každý den vzít do školy banán... a budeš fit!

Obyčejná voda

V čem je to kouzlo obyčejné vody? Je to ideální nápoj na celý den, protože neobsahuje žádné kalorie ani další škodné látky, které jsou ve slazených nápojích. Je na čase vyměnit sladkou limonádu za vodu s citrónem. Stačí, když nakapeš do sklence pár kapek citrónu (podle chuti) a máš hotový zdravý a chutný nápoj. Je totiž známo, že citrón obsahuje vitamín C a voda zažene tvou žízeň a necítíš se po ní ztěžkle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama